Esteu aquí

Assemblees Territorials

Escull la regió de la teva territorial
Escull la comarca
ordenació descendent Regió Comarca Correu Territorial

Aiguafreda i Sant Martí de Centelles per la Independència

9 Osona aiguafredaisantmartidecentelles@assemblea.cat

Balenyà per la Independència

9 Osona balenya@assemblea.cat

Calldetenes per la Independència

9 Osona calldetenes@assemblea.cat

Centelles per la Independència

9 Osona centelles@assemblea.cat

Collsacabra per la Independència

9 Osona collsacabra@assemblea.cat

El Bisaura per la Independència

9 Osona elbisaura@assemblea.cat

Espinelves per la independència

9 Osona espinelves@assemblea.cat

Folgueroles per la Independència

9 Osona folgueroles@assemblea.cat

Gurb per la Independència

9 Osona gurb@assemblea.cat

Malla per la Independència

9 Osona malla@assemblea.cat

Manlleu per la Independència

9 Osona manlleu@assemblea.cat

Osona per la Independència

9 Osona osona@assemblea.cat

Riuprimer per la Independència

9 Osona riuprimer@assemblea.cat

Roda de Ter per la Independència

9 Osona rodadeter@assemblea.cat

Sant Julià de Vilatorta per la Independència

9 Osona vilatorta@assemblea.cat

Santa Eugènia de Berga per la Independència

9 Osona seb@assemblea.cat

Seva per la Independència

9 Osona seva@assemblea.cat

Taradell per la Independència

9 Osona taradell@assemblea.cat

Tavèrnoles per la independència

9 Osona tavernoles@assemblea.cat

Tona per la Independència

9 Osona tona@assemblea.cat

Vall del Ges per la Independència

9 Osona valldelges@assemblea.cat

Vic per la Independència

9 Osona vic@assemblea.cat

Viladrau per la independència

9 Osona viladrau@assemblea.cat

Voltreganès per la Independència

9 Osona voltreganes@assemblea.cat