wdt_ID Assemblea territorial Regió Comarca Correu electrònic
1 Aitona per la independència 6 Segrià aitona@assemblea.cat
2 Alcarràs per la independència 6 Segrià alcarras@assemblea.cat
3 6 Segrià alcoletge@assemblea.cat
4 Alguaire per la independència 6 Segrià alguaire@assemblea.cat
5 Almacelles per la independència 6 Segrià almacelles@assemblea.cat
6 Almenar per la independència 6 Segrià almenar@assemblea.cat
7 Alpicat per la independència 6 Segrià alpicat@assemblea.cat
8 Artesa de Lleida per la independència 6 Segrià artesa-lleida@assemblea.cat
9 Benavent de Segrià per la independència 6 Segrià benavent@assemblea.cat
10 Corbins per la independència 6 Segrià corbins@assemblea.cat